Let op! Geld lenen kost geld

Het koppelen van mijn MijnDefam-account aan de authenticator-app werkt niet via mijn smartphone of tablet. Wat gaat er mis?

  • Maakt u gebruik van de MijnDefam-app? Dan werkt de knop om uw account te koppelen mogelijk niet. Update de app of ga via uw browser naar MijnDefam en probeer het opnieuw.
  • Mogelijk is de QR-code verlopen (deze is 5 minuten geldig). Klik opnieuw op de knop om uw MijnDefam-account nogmaals toe te voegen aan de authenticator-app. Mogelijk moet u daarvoor uw eerder toegevoegde account verwijderen of vervangen.
  • Heeft u zowel een laptop of PC als een smartphone of tablet? Dan kan het handig zijn om beide apparaten te gebruiken bij het koppelen. U logt dan in op uw laptop of PC en scant de QR-code met uw smartphone of tablet via de authenticator-app.